بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۲ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

شناورهای سنتی و حجم بالای حوادث دریایی

کد خبر: 41500 Print This Post
۱۲ اسفند ۱۳۹۱ | ۰۷:۲۶
شناورهای سنتی و حجم بالای حوادث دریایی

http://www.bananews.irمعاون امور بنادر گفت: همواره شناورهای سنتی که ایمنی لازم را ندارند، حجم بالایی از حوادث دریایی را به خود اختصاص داده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی استیری در گفت‌وگو با ایسنا ضمن بیان اینکه ارتقای خدمات دریایی و ساماندهی آن تا پایان خرداد ۹۲ ادامه دارد، اظهار کرد: عملکرد معاونت امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با توجه به حجم تردد مسافر و کالا است و در زمینه ایمنی دریانوردی موظف هستیم همیشه آماده باشیم.

وی با بیان اینکه ۹۰ درصد از اهداف برنامه‌های امسال محقق شده است، گفت: ارتقای ایمنی شناورهای سنتی از اولویت برنامه‌های سال آینده است چراکه این شناورها همواره حجم بالایی ازحوادث دریایی را به خود اختصاص می‌دهند.

استیری اظهار کرد:‌ از شهریور امسال برنامه‌های لازم برای ترددهای سفرهای نوروزی انجام شده است.

معاون امور بنادر سازمان بنادر و دریانوردی به افزایش خدمات دریایی اشاره و اظهار کرد: ارتقای خدمات دریایی و ساماندهی آن از جمله اقداماتی است که از امسال در سازمان بنادر آغاز شده و تا سه ماهه ابتدایی سال ۹۲ نیز ادامه دارد.

وی به عملیات امداد و نجات دریایی نیز اشاره کرد و گفت: امسال تعداد سوانح دریایی و غرق شده‌ها در دریا نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش و تعداد افراد نجات یافته نیز افزایش یافته‌اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها