بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ اسفند، ۱۳۹۶ | Tuesday, 20 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

برگزاری سومین کنگره بین‌المللی مناطق دریایی حفاظت شده در سال ۲۰۱۳

کد خبر: 40893 Print This Post
۰۱ اسفند ۱۳۹۱ | ۰۹:۲۰
برگزاری سومین کنگره بین‌المللی مناطق دریایی حفاظت شده در سال ۲۰۱۳

http://www.bananews.irآژانس مناطق دریایی حفاظت شده فرانسه (MPAA) و اتحادیه جهانی حفاظت از طبیعت (IUCN) برای برگزاری سومین «کنگره بین المللی مناطق دریایی حفاظت شده» آماده می‌شوند.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) این کنگره جهانی قرار است از ۲۱ تا ۲۷ اکتبر سال جاری میلادی (۲۰۱۳) در مارسی و کورسیکا برگزار شود.
بنابرگزارش پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه جهانی حفاظت از طبیعت، هدف از برگزاری این کنگره، تحقق هدف بین‌المللی تعیین شده از سوی «کنوانسیون تنوع بیولوژیکی» با مضمون حفاظت از ۱۰ درصد مناطق دریایی تا سال ۲۰۲۰ میلادی است.
این نشست در عین حال فرصتی برای مدیران و شرکت کنندگان فراهم می‌کند تا به تبادل ایده‌ها و نقطه نظرات سودمند خود درباره مناطق دریایی حفاظت شده بپردازند و نکات مهم و کلیدی را از یکدیگر بیاموزند.
طی این نشست هم چنین دستورالعمل‌هایی برای هماهنگ سازی روش‌های سیاست‌گذاری جهانی، ملی و منطقه‌ای مرتبط با موضوع اصلی کنگره، تعریف خواهد شد.
این کنگره در عین حال فرصتی برای اطلاع رسانی و شرکت دادن تمام سهامداران مهم در سطوح مختلف و نیز ایجاد توسعه پایدار در فعالیت‌های ساحلی و دریایی، فراهم خواهد ساخت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها