بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۲ خرداد، ۱۳۹۷ | Wednesday, 23 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

دزدان دریایی کشتی ویتنامی حامل غذای طیور ایران به چین را ربودند

کد خبر: 3735 Print This Post
۰۲ بهمن ۱۳۸۹ | ۱۰:۰۷
دزدان دریایی کشتی ویتنامی حامل غذای طیور ایران به چین را ربودند

دزدان دریایی سومالی یک فروند کشتی تجاری ویتنام را که حامل غذای طیور از ایران به مقصد چین بود در ۵۲۰ مایلی عمان ربودند.www.BanaNews.ir

به گزارش پایگاه اینترنتی ثرد ایج، این کشتی تجاری که با پرچم مغولستان در حال حرکت بود ۲۴ خدمه داشته است .

کشتی هوانگ سون سان در ۵۲۰ مایلی بندر مسقط مورد حمله دزدان دریایی قرار گرفت و ربوده شد . این کشتی ۲۳۸۳۵ تنی حاوی غذای طیور و پرندگان از مبدا ایران برای یک شرکت چینی بوده است .

موسسه بین المللی دریانوردی در تازه‌ترین گزارش خود اعلام کرد دزدان دریایی در سال ۲۰۱۰ بیش از ۵۳ فروند کشتی را در آب های اقیانوس هند ربودند .

این موسسه در ادامه افزود دزدان دریایی سومالی با حمله به کشتی های مختلف در این سال بیش از ۱۱۸۱ خدمه را به گروگان گرفتند .بر این اساس تعداد کشتی های ربوده شده و افراد به گروگان گرفته شده از سوی دزدان دریایی به بالاترین رکورد خود از سال ۱۹۹۱ میلادی رسیده است و افزایش این رقم به شدت نگران کننده و هشدار دهنده است.

دزدان دریایی سومالی هم اکنون ۳۱ فروند کشتی و ۷۱۳ خدمه آنها را از ملیتهای مختلف در اختیار دارند .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها