بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تشکیل سریع اولین جلسه شورایعالی صنایع دریایی

کد خبر: 2308 Print This Post
۱۳ دی ۱۳۸۹ | ۰۹:۱۸
تشکیل سریع اولین جلسه شورایعالی صنایع دریایی

www.BanaNews.irرییس هیأت مدیره انجمن مهندسی دریایی ایران در نامه‌ای به رییس‌جمهوری خواستار برگزاری سریع نخستین جلسه شورایعالی صنایع دریایی شد.

رییس هیأت مدیره انجمن مهندسی دریایی ایران در نامه‌ای به رییس‌جمهوری خواستار برگزاری سریع نخستین جلسه شورایعالی صنایع دریایی شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن مهندسی دریایی ایران، در نامه محمدسعید سیف به محمود احمدی‌نژاد آمده است: همانگونه که مستحضرید، قانون توسعه صنایع دریایی از حدود دو سال قبل توسط حضرتعالی ابلاغ شده و خوشبختانه جلسات کارشناسی و کمیسیون تخصصی آن نیز در وزارت صنایع و معادن برگزار شده است.

این نامه می‌افزاید: از آنجا که بسیاری از مسائل کلان و اساسی این صنعت مستلزم تشکیل شورایعالی صنایع دریایی در حضور حضرتعالی است، خواهشمند است ضمن عنایت بیشتر به این حوزه استراتژیک از صنعت و اقتصاد کشور، دستور فرمائید اولین جلسه شورا در سریعترین زمان ممکن تشکیل و انشاءا… با پشتیبانی حضرتعالی، مقدمات استفاده مناسب از ظرفیت‌های قانونی و حقوقی موجود فراهم آید.

رونوشت‌های این نامه برای وزرای بازرگانی، راه و ترابری، صنایع و معادن، دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، نفت، جهاد کشاورزی، امور اقتصاد و دارایی و نیز معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی نهاد ریاست جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست که طبق قانون توسعه و حمایت از صنایع دریایی در شورایعالی صنایع دریایی عضویت دارند؛ ارسال شده است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها