بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۱ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Saturday, 21 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تلاش برای یافتن ۱۳ خدمه مفقود شده کشتی کوشا

کد خبر: 19385 Print This Post
۳۰ مهر ۱۳۹۰ | ۰۸:۵۹
تلاش برای یافتن ۱۳ خدمه مفقود شده کشتی کوشا

http://www.bananews.ir/مدیر کل مدیریت بحران استان بوشهر گفت: تلاش برای یافتن ۱۳ خدمه کشتی غرق شده کوشا در خلیج فارس ادامه دارد و امیدواریم ۶ خدمه حبس شده در اتاق فشار زنده باشند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) احمد مرادی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد آخرین وضعیت عملیات جستجو و نجات خدمه مفقود شده کشتی کوشا در خلیج فارس اظهار داشت: هنوز اطلاع دقیقی از وضعیت ۱۳ خدمه کشتی در دست نیست و جستجو و نجات برای پیدا کردن این افراد ادامه دارد. هیچکدام از ۱۳ نفر مفقود شده کشتی تاکنون پیدا نشده اند و اخبار منتشره در مورد کشف اجساد این افراد نادرست است.

وی ادامه داد: ۶ نفر از خدمه در اتاق فشار که دارای اکسیژن هستند مبحوس شده اند که امیدواریم بتوانیم آنها را در عمق آبهای خلیج فارس زنده پیدا کنیم. جستجوی غواصان برای پیدا کردن این افراد ادامه دارد.

مدیر کل مدیریت بحران استان بوشهر تصریح کرد: تیمهای غواصی، امداد دریایی، امداد هوایی و لنجهای ناجی هم اکنون مشغول جستجو برای یافتن افراد هیتند و عملیات نجات به صورت مداوم در حال انجام است.

مرادی در مورد وضعیت ۷ خدمه دیگر کشتی گفت:هنوز امید اندکی برای زنده بودن ۷ خدمه دیگر کشتی داریم و جستجوی خود را به همین منظور افزایش دادیم. احتمال اندکی نیز وجود دارد که این افراد توسط لنجها و کشتیهای عبوری نجات یافته باشند. به طور قطع نمی توان در مورد سرنوشت این ۷ نفر صحبت کرد.

وی به تابعیت افراد حاضر در کشتی و خدمه آن اشاره کرد و گفت: ۷۰ سرنشین و خدمه کشتی دارای تابعیتهای ایرانی، هندی، بنگلادشی و اوکراینی بود. در میان افراد مفقود شده نیز تعدادی از اتباع هند و اوکراین وجود دارند.

مدیر کل مدیریت بحران استان بوشهر از کشف لاشه کشتی در عمق ۷۰ متری خلیج فارس خبر داد و افزود: غواصان پس از جستجوی مداوم توانستند لاشه کشتی را در عمق ۷۰ متری پیدا کنند. هم اکنون در اطراف محل پیدا شدن کشتی به دنبال اتاق فشار هستیم.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها