بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 24 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

اعضای حقوقی هیات مدیره تایدواتر انتخاب شدند

کد خبر: 1938 Print This Post
۰۷ دی ۱۳۸۹ | ۰۹:۲۸
اعضای حقوقی هیات مدیره تایدواتر انتخاب شدند

قرارداد ۱۰۰ میلیون دلاری سالویج بین تایدواتر و سازمان بنادر به امضا رسید.www.bananews.ir

اعضای حقوقی هیات مدیره شرکت تایدواتر خاورمیانه برای دو سال آینده انتخاب شدند.

به گزارش بنانیوز به نقل از ایلنا، مجمع عمومی به طور فوق العاده شرکت تایدواتر خاورمیانه با حضور بیش از ۷۳ درصد از سهامداران این شرکت تشکیل شد و اعضای حقوقی هیات مدیره این شرکت برای دو سال آینده را انتخاب کرد.

بر اساس مصوبه مجمع عمومی شرکت تایدواتر، شرکت‌های سرمایه‌گذاری مهر اقتصاد ایرانیان، نگین ساحل رویال، تدبیرگران آتیه ایرانیان، آینده نگر مهر و تجلی سامانه در ترکیب هیات مدیره این شرکت قرار گرفتند.

این گزارش حاکی‌است در این مجمع، مدرس خیابانی مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری مهر اقتصاد ایرانیان که ریاست مجمع را نیز بر عهده داشت با تاکید بر فعال شدن شرکت تایدواتر در حوزه‌های مختلف دریایی و بندری تصریح کرد: در قرارداد خرید سهام تایدواتر توسط شرکت سرمایه‌گذاری مهر اقتصاد قید شده است که تمامی تعهدات شرکت مادر تخصصی (سازمان بنادر و دریانوردی) نسبت به تایدواتر تا پایان زمانی که اقساط سهام تایدواتر به اتمام برسد، باید ادامه داشته باشد.

وی همچنین از نامه مدیرعامل وقت سازمان بنادر و دریانوردی به سازمان بورس مبنی بر انعقاد قرارداد ۱۰ ساله با شرکت تایدواتر در بندر شهید رجایی در صورت فروخته شدن سهام این شرکت و تعهد آن سازمان در خصوص اجرایی کردن آن خبر داد.

از سوی دیگر محمد کاشانی رئیس هیات مدیره شرکت تایدواتر نیز از نهایی شدن برنامه استراتژیک پنج ساله تایدواتر و ارائه آن به سهامدار عمده خبر داد و در ادامه اعلام کرد: با تایید شریک خارجی شرکت تایدواتر در پروژه سالویج، قرارداد ۱۰۰ میلیون دلاری این پروژه بین تایدواتر و سازمان بنادر و دریانوردی به امضا رسید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها