بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۱ فروردین، ۱۳۹۷ | Wednesday, 21 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ایجاد دبیرخانه دائمی حمل و نقل اکو در بندرعباس

کد خبر: 19196 Print This Post
۲۶ مهر ۱۳۹۰ | ۰۹:۲۶
ایجاد دبیرخانه دائمی حمل و نقل اکو در بندرعباس

http://www.bananews.ir/استاندار هرمزگان با اشاره به ظرفیتهای فراوان هرمزگان در حمل و نقل، گفت: طبق تصمیم سازمان اکو، دبیرخانه دائمی حمل و نقل اکو در بندرعباس راه اندازی خواهد شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)  ابراهیم عزیزی صبح سه شنبه در دیدار با نمایندگان کشورهای عضو اکو با بیان اینکه استان هرمزگان یکی از قطبهای بازرگانی و تجارت در ایران است، عنوان کرد: هرمزگان به عنوان پایتخت حمل و نقل ایران محسوب می شود و می توان این استان را پایتخت تجارت و بازرگانی ایران هم دانست.

وی ادامه داد: وجود ۱۴ جزیره، سواحل زیبا و همچنین هزار و ۲۰۰ کیلومتر مرز آبی در هرمزگان این استان را به یکی از استانهای تاثیرگذار ایران تبدیل کرده است.

استاندار هرمزگان به وجود صنایع دستی در هرمزگان اشاره کرد و افزود: صنایع دستی در سالهای آینده به عنوان محور توسعه هرمزگان پیش بینی شده و همچنین این استان دارای ذخایر ارزشمندی از آبزیان است.

عزیزی با اشاره به وجود صنایع مختلف در هرمزگان، تصریح کرد: این استان دارای صنایع مهمی همچون فولاد، نفت، گاز و آلومینیوم است و با راه اندازی قطار بندرعباس – آلماتی تحول خوبی در بخش ریلی هرمزگان نیز صورت گرفت.

وی با اشاره به وجود هر چهار مسیر حمل و نقل در هرمزگان، اظهار داشت: طبق تصمیم دبیرخانه اکو قرار بر این شد که دبیرخانه دائمی حمل و نقل اکو در بندرعباس راه اندازی شود.

استاندار هرمزگان بیان داشت: امروز بشریت نیازمند صلح و دوستی است و ایران آمادگی دارد با دیگر کشورها روابط دوستانه برقرار کند. از شما نمایندگان کشورهای عضور اکو می خواهم که پیام صلح و دوستی مردم هرمزگان را به مردم کشورهایتان برسانید.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها