بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ اسفند، ۱۳۹۶ | Tuesday, 20 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کارشناس حمل و نقل:‌ پتانسیل تبدیل شدن به هاب را داریم

کد خبر: 17837 Print This Post
۲۹ شهریور ۱۳۹۰ | ۰۶:۱۲
کارشناس حمل و نقل:‌  پتانسیل تبدیل شدن به هاب را داریم

http://www.bananews.irیک کارشناس حمل و نقل گفت: کشورمان از لحاظ جغرافیایی در مکانی است که می‌تواند مانند یک چهار راه حمل و نقل عمل کند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) حسن فرضی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: کشور ایران در مکانی قرار گرفته است که پتانسیل تبدیل شدن به هاب منطقه را دارد؛ عمده مشکلات در این بخش قوانین و مقررات حوزه گمرکی است.

وی افزود: موانع رشد در این حوزه قوانین و تشریفات بخش گمرکی و ایمنی پایین جاده‌ها است.

فرضی‌پور در ادامه با بیان این‌که مشکل عمده دیگر تحریم‌ها است، خاطرنشان کرد: در زمینه واردات بسیاری از اقلام، مشکل تحریم داریم.

این کارشناس در پایان با تاکید بر این‌که باید در جهت ساده‌سازی قوانین حمل و نقل حرکت کنیم، اظهار کرد: لازم است با کشورهای دیگر تعامل داشته باشیم تا بتوانیم به عنوان هاب منطقه مطرح شویم.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها