بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 24 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بازدید نیکزاد از قطعه چهارم آزاد راه تهران ـ شمال

کد خبر: 9801 Print This Post
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۰۶:۴۱
بازدید نیکزاد از قطعه چهارم آزاد راه تهران ـ شمال

نیکزاد از قطعه چهارم آزادراه تهران ـ شمال در محدوده استان مازندران بازدید می‌کند.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) در حال حاضر علی نیکزاد وزیر مسکن و سرپرست وزارت راه و ترابری در حال بازدید از قطعه یک و دو آزاد راه تهران شمال که در جغرافیای تهران قرار دارد، هستند.

وزیر مسکن و راه و ترابری امروز قرار است در سفر به استان مازندران از تونل البرز در جاده چالوس، قطعه چهارم آزاد راه تهران شمال واقع در مرزن‌آباد تا چالوس و تعدادی از پروژه‌های مسکن مهر شهرستان چالوس بازدید کند.

وی در ادامه سفرهای خود به استان مازندران از پروژه‌های مسکن مهر رامسر و تنکابن نیز بازدید می‌کند.

نیکزاد همچنین امروز از پروژه‌های مسکن مهر شهرستان نوشهر بازدید می‌کند.

به گزارش بنانیوز به نقل از فارس، وزیر مسکن و راه و ترابری در پایان سفر یک روزه‌اش به استان مازندران در جلسه شورای اداری مسکن استان مازندران که به ریاست وی در بندر نوشهر برگزار می‌شود، شرکت می‌کند.

نیکزاد که نخستین سفر استانی وی به استان مازندران پس از قبول مسئولیت وزارت مسکن و راه و ترابری رقم خورد در این سفر امکانات و وضعیت فرودگاه‌های مستقر در غرب استان مازندران در شهرستان رامسر و نوشهر را مورد بازدید قرار میدهد.

سید علی اکبر طاهایی استاندار مازندران، رسولی رئیس سازمان مسکن و شهرسازی استان مازندران، هاشمی مدیرکل بنیاد مسکن مازندران و جمعی از مدیران استانی و شهرستان‌های نوشهر، چالوس، تنکابن و رامسر در این سفر وزیر مسکن و راه و ترابری را همراهی می‌کنند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها