بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۳ فروردین، ۱۳۹۷ | Friday, 23 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

حمل و نقل روستایی در کشور ساماندهی می شود

کد خبر: 9271 Print This Post
۲۸ فروردین ۱۳۹۰ | ۰۹:۵۷
حمل و نقل روستایی در کشور ساماندهی می شود

www.BanaNews.irمدیرکل دفتر حمل ‌و‌نقل کالا و مسافر سازمان راهداری و حمل‌ و ‌نقل جاده ‌ای کشور گفت: ساماندهی حمل و نقل روستایی از جمله کارهایی بزرگی است که امسال انجام می شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) شهرام آدم نژاد پیش از ظهر یکشنبه در نشست حمل و نقل گلستان افزود: این طرح نیازمند توجه بسیار ویژه است که مهاجرت از روستاها را در پی دارد و روستاها توسعه پیدا خواهند کرد.

وی گفت: امسال سال خوب را در سفرهای نوروزی شاهد بودیم که نتیجه تلاش جمعی و تعامل پلیس راه ، هلال احمر، راهداری و حمل و نقل جاده ای و . . . بوده است.

آدم نژاد اظهار داشت: استان گلستان هم یکی از استانهای خوب در دو حوزه هم در بخش روانی ترافیک هم در رابطه با کاهش تصادفات جاده ای بوده است.

وی از تمام مجموعه خواست تا در کنار هم و با همدلی برای تمامی اقدامات و مجموعه رفتارهایی که برای کمک به مردم و مملکت تلاش کنیم.

به گفته آدم نژاد، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در وظیفه عهده دارد یک بحث نگهداری از راهها بعنوان راهداری و دوم بحث مدیریت حمل و نقل است.

به گزارش بنانیوز به نقل از مهر ، این مسئول بحث هدفمند سازی یارانه ها اشاره کرد و گفت: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۹ با برگزاری جلسات متعدد آماده اجرای طرح هدفمندسازی یارانه ها شده بود که گذر از مرحله اول با موفقیت بسیار چشمگیری انجام شد.

مدیرکل دفتر حمل و نقل کالا و مسافر سازمان راهداری کشور بیان داشت: گام بعدی، گام بهره وری است و باید بتوانیم بهره وری را در تمامی شاخص ها نشان بدهیم.

۲۰ هزار خودرو فرسوده خارج می شود

وی گفت: در حوزه حمل و نقل باید چند کار بزرگ را شروع کنیم که خارج کردن ۲۰ هزار وسیله نقلیه فرسوده از گردونه فعالیت، ساماندهی حمل و نقل روستایی از جمله آن است.

آدم نژاد گفت: یکی از استانهای موفق در بحث هدفمند سازی یارانه ها استان گلستان بود که با توجه به شاخص این استان هم به لحاظ زمان حمل و هم به لحاظ کنترل خوبی داشت که از نظر روانی تاثر مناسب داشت.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها