بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 26 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تقاضای سفر با اتوبوس بعد از هدفمندی ۳۰ درصد افزایش می یابد

کد خبر: 926 Print This Post
۲۱ آذر ۱۳۸۹ | ۰۹:۵۵
تقاضای سفر با اتوبوس بعد از هدفمندی ۳۰ درصد افزایش می یابد

www.BanaNews.irمدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه با بیان اینکه تعداد مسافران ناوگان اتوبوسرانی با اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها ۲۵ تا ۳۰ درصد افزایش می یابد گفت: برای جوابگویی به این افزایش تقاضای سفر با اتوبوس باید حداقل دو هزار دستگاه اتوبوس به ناوگان افزوده شود.

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری مهر، پیمان سنندجی افزود: در حال حاضر حدود هفت هزار دستگاه اتوبوس در شهر تهران فعال هستند که با افزایش تعداد مسافران همزمان با هدفمند سازی یارانه ها حداقل باید دو هزار دستگاه اتوبوس به ناوگان افزوده شود تا بتوانیم پاسخگوی نیاز شهروندان باشیم.

مدیر عامل شرکت اتوبوسرانی با بیان اینکه اتوبوس نقش قابل توجهی را در سفرهای شهری و جابه جایی مسافران در سطح شهر دارد گفت: روزانه بیش از چهار میلیون سفر درون شهری توسط اتوبوسها در شهر تهران انجام می شود صورت می گیرد که بخش قابل توجهی از این جابه جایی ها توسط خطوط BRT محقق می شود.

وی افزود: خطوط تندور می توانند به عنوان ستون و محور اصلی در سفرهای شهری بعد از هدفمندی یارانه ها نقش آفرین باشند که برای ارتقا خدمات رسانی در این خطوط و افزایش میزان جابه جایی ها نیازمند ورود اتوبوس جدید دوکابین هستیم.

سنندجی ادامه داد: شهرداری تهران برای خرید اتوبوسهای جدید دو کابین قرار دادهایی را منعقد کرده و تا پایان سال تعدادی از این اتوبوسها به ناوگان حمل و نقل شهری وارد می شود.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها