بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ اسفند، ۱۳۹۶ | Tuesday, 20 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کارگاه‌های شن و ماسه مازندران ساماندهی می‌شود

کد خبر: 9096 Print This Post
۲۵ فروردین ۱۳۹۰ | ۰۶:۵۷
کارگاه‌های شن و ماسه مازندران ساماندهی می‌شود

www.BanaNews.irمعاون عمرانی استاندار مازندران با اعلام اینکه جاده پلور تا امامزاده هاشم استاندارد نیست از ساماندهی کارگاه‌های شن و ماسه مازندران خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سید عیسی هاشمی شامگاه دیروز در جلسه شورای فنی استان مازندران با اشاره به اهمیت جلسه شورای فنی اظهار داشت: در جلسات شورای فنی تصمیم‌های مهمی برای پروژه‌های عمرانی استان اتخاذ می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: ظرفیت‌های فنی و ساخت و سازهای فنی در این شورا مورد بررسی قرار می‌گیرد که در سال جهاد اقتصادی باید فعالیت‌های عمرانی استان همراه با بهره‌برداری از داشته‌های استان در دستور کار قرار گیرد.

معاون عمرانی استاندار مازندران با اشاره به بررسی عملکرد شورای فنی در برخی از پروژه‌ها از استاندارد نبودن ساخت جاده پلور تا امامزاده هاشم و اجرای آن توسط پیمانکار انتقاد کرد و بیان داشت: آزمایشگاه‌های فنی و همه دست‌اندرکاران اجرای طرح باید پاسخگوی عدم ارائه طرح مناسب در این محور باشند.

وی تاکید کرد: مسئولان طرح باید پاسخ قانع‌کننده‌ای ارائه دهند چراکه این جاده که هنوز سه ماه از زمان بهره‌برداری آن نگذشته است زیر بار ترافیک دوام نیاورد و چاله‌های بسیار عمیقی در سطح جاده مشاهده می‌شود.

معاون عمرانی استاندار مازندران با اشاره به تعداد کارگاه‌های تولید شن و ماسه در استان بیان داشت: برای ساماندهی کارگاه‌های تولید شن و ماسه دو راهکار به صاحبان این کارگاه‌ها ارائه دادیم.

وی ادامه داد: نخستین راهکار توقف تولید ماسه غیر استاندارد است و راهکار بعدی مهلت قانونی به دارندگان شن و ماسه برای دریافت گواهی استاندارد است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از فارس، هاشمی با اعلام اینکه نیاز استان به شن و ماسه زیاد است، افزود: با توجه به ساخت‌و ساز بالا در مازندران بهترین راه ارائه بازه زمانی مناسب به تولیدکنندگان شن و ماسه است.

وی در پایان تاکید کرد: استانداردسازی شن و ماسه با ارائه بازه زمانی مناسب در دستور کار اعضای شواری فنی استان قرار گیرد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها