بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۲ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

نصب روزشمار و آغاز به کار رسمی پروژه افزایش ظرفیت بزرگراه صدر و تونل نیایش از اردیبهشت

کد خبر: 9014 Print This Post
۲۴ فروردین ۱۳۹۰ | ۱۰:۳۱
نصب روزشمار و آغاز به کار رسمی پروژه افزایش ظرفیت بزرگراه صدر و تونل نیایش از اردیبهشت

www.BanaNews.irمعاون فنی و عمرانی شهردار تهران گفت: در هفته اول اردیبهشت ماه با حضور شهردار تهران، کلنگ آغاز به کار رسمی پروژه افزایش ظرفیت بزرگراه صدر و تونل نیایش بر زمین خواهد خورد و روزشمار مربوط به زمان‌بندی این پروژه در محل نصب می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مازیار حسینی پس از بازدید صبح امروز از کارگاه‌های این پروژه که با حضور شهردار صورت گرفت، افزود: با آماده‌شدن مقدمات اجرایی، در هفته آغازین اردیبهشت ماه پروژه احداث تونل نیایش رسما آغاز خواهد شد. در حال حاضر کلیه نقشه‌های اجرایی فاز یک هـر دو پـروژه تهیـه و به تصویب سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران رسیده است. نقشه‌های اجرایی فاز دو تـونـل نیـز تـا حـدود ۸۰ درصد تولید شده است و امیدواریم تا پایان اردیبهشت‌ ماه کل نقشه‌های اجرایی ۵/۷ کیلومتر تونل آماده شود.

به گزارش بنانیوز به نقل از ایسنا، وی درخصوص طرح افزایش ظرفیت بزرگراه صدر نیز عنوان کرد که عملیات مربوط به این پروژه از این پس به صورت طرح و اجرا توسط پیمانکار دنبـال خواهد شد. در مورد بزرگراه صدر و ۲ طبقه‌شدن آن برآورد ما این است که ظرف مدت چهار تا شش ماه آینده مطالعات تفصیلی ژئوتکنیک کامل شده و ضمن رفع معارضات ملکی و تأسیساتی و انجام اقدامات لازم در خصوص تهیه نقشه‌های اجرایی و تولید قطعات عرشه پل به صورت پیش‌ساخته، عملیات اجرا به صورت شبانه‌روزی آغاز شود.

حسینی در مورد کارهای مربوط به احداث تونل نیایش نیز گفت: پیمانکاران بخش‌های شرقی و غربی در محل مستقر شده‌اند و عملیات تجهیز کارگاه غربی تا حدود ۹۰ درصد به انجام رسیده است. تجهیز کارگاه شرقی نیز به سرعت در حال انجـام اسـت و بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، حداکثـر تـا اردیبهشـت ‌مـاه، عملیـات در بیـش از ۹ جبهه کـاری بـه صـورت شبانـه‌روزی فعال خواهد بود.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها