بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 19 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ادغام وزارتخانه‌های راه و مسکن اقدامی منطقی است

کد خبر: 5707 Print This Post
۲۶ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۷:۵۵
ادغام وزارتخانه‌های راه و مسکن اقدامی منطقی است

www.BanaNews.irنماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح ادغام وزارتخانه‌های راه و ترابری و مسکن و شهرسازی اقدامی مطلوب است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) شاهرخ رامین امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دماوند اظهار داشت: در حال حاضر بدنه دولت دارای ۲۱ وزارتخانه است که بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی با ایجاد وزارتخانه ورزش و جوانان این رقم به ۲۲ وزارتخانه افزایش یافت.

وی با اشاره به قانون برنامه پنجم توسعه خاطرنشان کرد: بر طبق قانون برنامه پنجم توسعه، مصوبه مجلس شورای اسلامی بر تقلیل وزراتخانه‌های دولت و رسیدن آن به رقم ۱۷ تاکید دارد.

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر این اساس باید پنج وزارتخانه موجود حذف و یا در دیگر وزارتخانه‌ها ادغام تا این قانون در برنامه پنجم توسعه به مرحله اجرا گذاشته شود.

رامین با ابراز خرسندی از ادغام وزارتخانه‌های راه و ترابری و مسکن و شهرسازی عنوان کرد: جای خرسندی است که یکی از مصوبات مجلس در این مدت کوتاه توسط دولت در حال اجرایی شدن است.

وی اضافه کرد: عمده وظایف دو وزارتخانه مسکن و شهرسازی و راه و ترابری را ساخت و ساز و امور عمرانی تشکیل می‌دهد، از این رو تخصص و ساختار هر دو نهاد، دارای نقاط مشترک بسیاری است.

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به مباحث فوق دستگاه‌های عمرانی مذکور وزارتخانه‌هایی مناسب برای ادغام در یکدیگر محسوب شده و اقدام دولت در این زمینه کاملا مطلوب و منطقی است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها