بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۴ تیر، ۱۳۹۷ | Monday, 25 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

چهارمین محور ارتباطی بوشهر به فارس در دست ساخت است

کد خبر: 5511 Print This Post
۲۴ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۸:۲۱
چهارمین محور ارتباطی بوشهر به فارس در دست ساخت است

www.BanaNews.irمدیرکل راه و ترابری استان بوشهر گفت: جاده گناوه به میشان به عنوان چهارمین محور ارتباطی استان‌های بوشهر و فارس با ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار در دست ساخت است و ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از دنیای اقتصاد، علیرضا صفایی با بیان این خبر، افزود: این جاده به طول ۱۶۵ کیلومتر حدفاصل گناوه در استان بوشهر تا میشان در استان فارس است که ۵۵ کیلومتر آن در استان بوشهر واقع است. وی اضافه کرد: اجرای این طرح به عنوان یکی از مصوبه های سفر دوم هیات دولت به استان بوشهر از سال ۸۸ آغاز شده و برای ساخت ۱۶کیلومتر و ۵۰۰ متر آن تاکنون ۱۷ میلیارد ریال هزینه شده است. صفایی بیان کرد: برای اجرای کامل طرح ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار پیش‌بینی شده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها