بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۶ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Thursday, 26 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ساخت جاده‌ جدید در برنامه وزارت راه قرار نگیرد

کد خبر: 4887 Print This Post
۱۸ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۷:۱۵
ساخت جاده‌ جدید در برنامه وزارت راه قرار نگیرد

www.BanaNews.irیک کارشناس حمل‌ونقل با اشاره به این‌که بهره‌برداری که از راه‌ها صورت می‌گیرد به نفع مملکت است، اظهار کرد: بهتر است طی برنامه‌ی پنجم ساخت جاده‌ی جدید در برنامه وزارت راه قرار نگیرد و پروژه‌های ناتمام تکمیل و همچنین مسائلی که در برنامه چهارم مورد توجه قرار نگرفته است در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)محمود رستم افشار در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا ، اظهار کرد: وزارت راه و ترابری به‌طور نسبی کارش را خوب انجام می‌دهد اما برخی ناهماهنگی‌ها در این وزارتخانه وجود دارد بنابراین بهتر است که این وزارتخانه اولویت را به هماهنگی بین اداره‌های مختلف بدهد.

وی با بیان این‌که به مدیریت هماهنگ همراه با آموزش اعتقاد دارم، اظهار کرد: تا زمانی که اداره‌ها هماهنگ و همگام نباشند و بین آنها تعامل وجود نداشته باشد نمی‌توانند به درستی به کار خود ادامه دهند.

این کارشناس حمل‌ونقل با اشاره به اینکه شورای معاونان در اداره‌ها با هدف ایجاد هماهنگی بین بخش‌های مختلف تشکیل می‌شود، تصریح کرد: فردی که سرپرستی وزارت راه و ترابری را برعهده می‌گیرد باید تعامل و هماهنگی را بین اداره‌های این وزارتخانه ایجاد کند.

افشار با تاکید بر این‌که آموزش مدیریت هماهنگ باید مورد توجه قرار گیرد، افزود: باید از وجود کارشناسان خبره بهره‌مند شد.

وی در پاسخ به این سوال که مشکلات وزارت راه و ترابری چقدر به کمبود بودجه این وزارتخانه مربوط است؟ خاطرنشان کرد: اگر وزارت راه و ترابری بودجه نداشته باشد نمی‌تواند به کار خود ادامه دهد.

این کارشناس حمل‌و‌نقل با اشاره به این‌که وزارت راه و ترابری هزینه‌بر بوده و درآمدزا نیست، گفت: دولت باید هزینه‌های این وزارتخانه را تامین کند.

افشار با تاکید بر این‌که باید در هزینه‌ی منابع مالی مربوط به این وزارتخانه دقت شود، اظهار کرد: پروژه‌ها باید اولویت‌بندی شوند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها