بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۳ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Monday, 23 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ساخت را‌ه‌های روستایی از اولویت‌های راه و ترابری است

کد خبر: 4645 Print This Post
۱۶ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۸:۵۸
ساخت را‌ه‌های روستایی از اولویت‌های راه و ترابری است

www.BanaNews.irمعاون راه روستایی اداره کل راه و ترابری خراسان رضوی گفت: ساخت و نگهداری راه‌های روستایی خراسان رضوی از جمله اولویت‌ها به منظور رسیدگی به روستاها، توسط این معاونت است.

علیرضا خجسته صبح امروز در جمع خبرنگاران در اداره کل راه و ترابری خراسان رضوی با اشاره به توسعه روستاها در استان در سال جاری اظهار داشت: توجه به روستاهایی که در استان موجب تحرک بخشیدن به رشد اقتصادی می‌شود، ضروری است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از فارس، معاون راه روستایی اداره کل راه و ترابری خراسان رضوی گفت: پیگیری، تصویب و دریافت اعتبار برای پروژه‌های روستایی که اهمیت دادن به آن‌ها در رشد برخورداری جمعیت روستاها و مراکز تولید نقش مثبتی دارند، از اولویت‌های اصلی این معاونت است.

خجسته اظهار داشت: در این راستا این معاونت ساخت و نگهداری راه‌های روستایی خراسان رضوی را از جمله اولویت‌هابه منظور رسیدگی به روستاها در نظر گرفته است.

معاون راه روستایی اداره کل راه و ترابری خراسان رضوی تحقق این مهم را طبق اهداف برنامه چهارم توسعه عنوان کرد و افزود: تکمیل و توسعه کمی و کیفی حداقل ۷۰ درصد شبکه راه‌های مرتبط کننده روستایی با بیش از ۱۰۰ خانوار جمعیت از مهم‌ترین این اولویت‌ها است.

خجسته اظهار داشت: باید برنامه‌ریزی‌ها در راستای بهینه‌سازی شبکه راهی روستایی استان باشد.

معاون راه روستایی اداره کل راه و ترابری خراسان رضوی افزود: توجه به مشارکت در ساخت و ساز و ارتقای راه‌های مراکز تولیدی اعم از کشاورزی، جاذبه‌های گردشگری و صنایع به منظور توسعه روستاها از جمله این برنامه‌ها است.

وی با اشاره به تاکید استاندار خراسان رضوی در سال جاری بر توسعه روستاها، این مهم را از وظایف اصلی این معاونت عنوان کرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها