بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 26 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

آزادراه قم – کاشان مسدود شد

کد خبر: 43576 Print This Post
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ | ۰۹:۵۰
آزادراه قم – کاشان مسدود شد

http://www.bananews.ir/مدیر اداره راه و شهرسازی استان قم گفت: به منظور عملیات راهسازی، آزادراه قم – کاشان به مدت ۱۵ روز مسدود شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مصطفی عباسی اعلام کرد: به منظور علمیات تعریض پل زیرگذر تقاطع آزادراه امیرکبیر با محور قنوات، آزادراه قم –کاشان به مدت ۱۵ روز مسدود شد.

وی افزود: با توجه به اجرای عملیات راهسازی و تعریض پل زیرگذر مذکور مقرر شده است هدایت ترافیک در این محور از سمت قم به کاشان از طریق کمربندی کاشان و از داخل شهر و میدان ولی‌عصر(عج) و محور قدیم کاشان در کیلومتر ۲۳ به سمت آزادراه کاشان هدایت شود. مسیر برگشت از کاشان به قم نیز از محور آزادراه کاشان – قم درنظر گرفته شده است.

عباسی با اشاره به همکاری خوب و هماهنگ دستگاه‌های ذیربط به ویژه پلیس‌راه استان در زمینه انسداد محور قم – کاشان و رعایت موارد ترافیکی توسط مسافران، گفت: زمان انسداد و آماده‌سازی باند رفت آزادراه قم – کاشان نیز این هماهنگی به خوبی صورت گرفت.

مدیر اداره راه و شهرسازی استان قم از کلیه‌ی رانندگان عبوری از محورهای یاد شده خواست با توجه به ازدیاد حجم ترافیکی این محورها نکات ایمنی را به طور کامل رعایت کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها