بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 26 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تسریع در آسفالت‌سازی راه‌های روستایی کشور

کد خبر: 42659 Print This Post
۲۱ فروردین ۱۳۹۲ | ۰۶:۳۴
تسریع در آسفالت‌سازی راه‌های روستایی کشور

http://www.bananews.ir/معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازی گفت: سال ۹۲ روستاهای بالای ۵۰ خانوار با سرعت بیشتری آسفالت خواهند شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سید حسین میرشفیعی در بازدید از پروژه جاده قزوین – الموت – تنکابن که به منطقه الموت سفر کرده بود بیان کرد: این پروژه از سال ۱۳۸۳ شروع شده است و بخش اعظم قطعه قزوین تا الموت اجرا شده است.

وی ادامه داد: قرار بر این است که قطعه جدید از الموت تا تنکابن با شتاب بیشتری اجرا شود با توجه به تامین منابع مالی و انتخاب پیمانکار آن انتظار می رود که در آینده نزدیک این قطعه مهم که عبور از میان کوه‌های البرز است با سرعت بیشتری شروع و اجرا شود.

معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازی تصریح کرد: مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین از طرف وزارت راه و شهرسازی به عنوان مجری این طرح اختیارات کامل در اجرای این پروژه را دارد.

وی درخصوص برنامه‌های سال ۱۳۹۲ معاونت راه روستایی وزارت راه و شهرسازی اظهار کرد: با کمک مجلس جمهوری اسلامی ایران و دولت خدمتگزار در لایحه بودجه سال جاری اعتبارات راه روستایی رشد قابل توجهی خواهند داشت و تنگناهای سال گذشته برطرف خواهد شد.

میرشفیعی اعلام کرد: سال گذشته حدود چهار هزار کیلومتر راه روستایی آسفالت و دو هزار و ۵۰۰ کیلومتر راه روستایی احداث شد.

وی تأکید کرد: در سال جاری هم روستاهای بالای ۵۰ خانوار با سرعت بیشتری آسفالت خواهند شد، همچنین نگاه ویژه به نگهداری راه های روستایی قدیمی خواهیم داشت و راه‌های روستایی قدیمی روکش خواهند شد و در بحث ایمنی هم با سرعت بیشتری عمل خواهیم کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها