بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۴ تیر، ۱۳۹۷ | Monday, 25 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کاهش بیش از ۲٫۵ برابری اعتبارات آزاد راه تهران-شمال

کد خبر: 41878 Print This Post
۱۹ اسفند ۱۳۹۱ | ۰۷:۵۰
کاهش بیش از ۲٫۵ برابری اعتبارات آزاد راه تهران-شمال

http://www.bananews.irاعتبارات پروژه آزاد راه تهران-شمال در لایحه بودجه سال آینده، از کاهش بیش از ۲٫۵ برابری نسبت به سال جاری برخوردار شده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) در لایحه بودجه سال آینده برای مشارکت در احداث آزادراه ۱۲۱ کیلومتری تهران-شمال اعتباری معادل ۲۸۱ هزار و ۱۹۵ میلیون ریال برای شرکت مادر تخصصی ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور در نظر گرفته می‌شود.

این در حالی است که اعتبار ابلاغ شده برای این پروژه در سال جاری ۸۳۵ هزار و ۳۳۳ میلیون ریال بوده و نشان از کاهش بیش از دو و نیم برابری در سال آینده دارد.

بر این اساس پروژه آزاد راه تهران شمال یکی از طولانی ترین پروژه‌های آزاد راهی کشور است که از سال ۱۳۷۶ آغاز شده و بنا به پیش‌بینی های صورت گرفته در مجموع با اعتباری معادل ۱۶ میلیون و ۷۲۳ هزار و ۸۱۹ میلیون ریال در سال ۱۳۹۸ به پایان می رسد.

بنا به آخرین وعده‌های داده شده درباره این پروژه، قطعه چهارم آزاد راه تهران-شمال از چالوس تا مرزن آباد برای ایام نوروز به بهره‌برداری می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها