بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۳۰ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Sunday, 20 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

افزایش شعب مدیریت راه‌های‌ کشور به ۴۲ مرکز

کد خبر: 41827 Print This Post
۱۶ اسفند ۱۳۹۱ | ۱۰:۵۰
افزایش شعب مدیریت راه‌های‌ کشور به ۴۲ مرکز

www.BanaNews.irشعب مرکز مدیریت راه‌های ادارات کل راه و شهرسازی در استان‌های هرمزگان و کهگیلویه و بویراحمد تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) داریوش امانی – مدیر کل مرکز مدیریت راه‌های کشور – گفت: با هدف بهینه‌سازی بهره‌برداری از راه‌های کشور و به حداقل رساندن تاخیر در جریان ترافیک جاده‌ای تا ۲۰ اسفند ماه جاری شعبه مرکز مدیریت راه‌ها در اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان افتتاح می‌شود.تا پایان سال نیز شعبه مرکز مدیریت راه‌های حمل و نقل و پایانه‌ها در استان کهگیلویه و بویراحمد به بهره‌برداری می‌رسد.

به گفته وی تا پایان سال، ۴۲ مرکز فعال مدیریت راه‌ها در کل کشور خواهیم داشت.

امانی اظهار کرد: از ابتدای سال تاکنون ۹ شعبه در ادارات راه و شهرسازی و ۱۷ شعبه ادارات کل حمل و نقل در استان‌های کشور به بهره‌برداری رسیده است.

مدیر کل مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: در حال حاضر ۴۰ شعبه مرکز مدیریت راه‌ها در سراسر کشور فعال است که ۱۲ شعبه در ادارات کل راه و شهرسازی و ۲۸ شعبه در ادارات حمل و نقل و پایانه‌های استان‌ها فعال هستند.

امانی عمده‌ترین فعالیت‌های مرکز مدیریت راه‌ها را مدیریت و بهره‌برداری از سیستم‌های حمل و نقل هوشمند، شناسایی سریع‌تر وقایع گلوگاه‌های ترافیکی در راه‌های کشور، اطلاع‌رسانی به موقع وضعیت راه‌ها، مدیریت سریع حوادث جاده‌ای و بازیابی ظرفیت اولیه راه‌ها در صورت بروز حوادث برشمرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها