بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۱ اسفند، ۱۳۹۶ | Tuesday, 20 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

پرداخت ۷۰ درصد از مطالبات پیمانکاران تا ۳۰ اسفند/ عدم انصراف کنسرسیوم ایرانی آزادراه شمال

کد خبر: 40908 Print This Post
۰۱ اسفند ۱۳۹۱ | ۱۰:۲۴
پرداخت ۷۰ درصد از مطالبات پیمانکاران تا ۳۰ اسفند/ عدم انصراف کنسرسیوم ایرانی آزادراه شمال

http://www.bananews.irمعاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه کنسرسیوم ایرانی در آزادراه تهران – شمال انصراف نداده است، گفت: ۷۰ درصد مطالبات پیمانکاران تاپایان سال پرداخت می شود.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) احمد صادقی در گفتگو با مهر با بیان اینکه کنسرسیوم ایرانی در حال مطالعه شرایط آزاد راه تهران – شمال است، افزود: این کنسرسیوم در مرحله مطالعات پروژه قرار دارد و انصراف هم نداده است.
وی در خصوص پرداخت مطالبات پیمانکاران، اظهار داشت: تمام تلاش ما اینست که مطالبات پیمانکاران را پرداخت کنیم و تمامی اعتباراتی که به شرکت ساخت تعلق می گیرد برای پرداخت مطالبات پیمانکاران هزینه می شود.
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل با بیان اینکه بدهی به پیمانکاران از طریق فروش سهام شرکت های دولتی و اوراق مشارکت تامین میشود، گفت: پیش بینی می شود که ۷۰ درصد مطالبات پیمانکاران تا پایان سال پرداخت شود ضمن آنکه تاکنون ۵۰ درصد از این مطالبات پرداخت شده است.
صادقی با اشاره به اینکه بدهی دولت به پیمانکاران کمتر از ۲۰۰ میلیارد تومان است که بخش زیادی از آن به زودی پرداخت میشود، اظهار داشت: تمامی اعتبارات در ابتدا برای اتمام پروژه های نیمه تمام در نظر گرفته می شود و تا زمانیکه این پروژه ها به پایان نرسد، پروژه دیگری را آغاز نمی کنیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به افتتاح ۳۶ پروژه تاپایان سال، بیان کرد: تمامی این پروژه ها به غیر از آزادراه و ریل هم اکنون در حال بهره برداری هستند و این پروژه ها به محض تمام شدن مورد استفاده قرار می گیرند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها