بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۳۰ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Sunday, 20 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

آخرین خبرهای آزادراه تهران – شمال از زبان وزیر راه و شهرسازی

کد خبر: 40707 Print This Post
۲۹ بهمن ۱۳۹۱ | ۰۷:۱۰
آخرین خبرهای آزادراه تهران – شمال از زبان وزیر راه و شهرسازی

http://www.bananews.irوزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه قطعه چهار آزادراه تهران – شمال قطعا تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد، تصریح کرد: مسئولیت ساخت این قطعه‌های دو و سه این آزادراه به عهده بنیاد مستضعفان است که متاسفانه هنوز شروع نکرده است.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی نیکزاد اظهار کرد: مسئولیت ساخت قطعه‌های یک و چهار این آزادراه به عهده وزارت راه و شهرسازی است.
نیکزاد گفت: قطعه چهار آزادراه تهران – شمال به طول ۲۰ کیلومتر حد فاصل مرزن‌آباد – چالوس قرار بود در شهریورماه امسال افتتاح شود که به علت رانش و ریزش کوه به تعویق افتاده است.
وزیر راه و شهرسازی افزود: قطعه یک آزادراه تهران – شمال حد فاصل تهران – شهرستانک است که ۶۰ کیلومتر مسیر را کوتاهتر می‌کند، این قطعه مشکل معارض داشت که این مشکل برطرف شده و عملیات اجرایی آن توسط پیمانکار در حال پیگیری است.
وی درباره قطعات دو و سه این آزادراه به پایگاه اطلاع‌رسانی دولت گفت: مسئولیت ساخت این دو قطعه را بنیاد مستضعفان برعهده دارد که متاسفانه هنوز شروع نکرده و اشخاص حقیقی و حقوقی که قصد داشتند از طریق کنسرسیوم حضور پیدا کنند، مقدور نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها