بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ اسفند، ۱۳۹۶ | Tuesday, 20 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

نیکزاد: بهره‌برداری از قطعه ۴ آزادراه شمال تا ۳۲ روز آینده

کد خبر: 40662 Print This Post
۲۸ بهمن ۱۳۹۱ | ۱۱:۰۰
نیکزاد: بهره‌برداری از قطعه ۴ آزادراه شمال تا ۳۲ روز آینده

http://www.bananews.ir/وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: قطعه ۴ آزادراه تهران-شمال قطعا تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ، علی نیکزاد گفت: مسئولیت ساخت قطعه های ۱ و ۴ از آزاد راه تهران-شمال را وزارت راه و شهرسازی برعهده دارد که قطعه ۴ آن تا پایان سال افتتاح می شود.
وی خاطر نشان کرد: قطعه ۴ به طول ۲۰ کیلومتر حدفاصل مرزن آباد و چالوس قرار بود در شهریورماه سال جاری افتتاح شود که متاسفانه به علت رانش و ریزش کوه تا این زمان به تعویق افتاده است.
وزیر راه و شهرسازی افزود: قطعه ۱ حدفاصل تهران و شهرستانک است که ۶۰ کیلومتر مسیر را کوتاهتر می کند این قطعه مشکل معارضان داشت که آن هم مرتفع شده وعملیات اجرایی آن توسط پیمانکار در حال پیگیری است.
نیکزاد در خصوص قطعات ۲و۳ اظهار داشت: مسئولیت ساخت این ۲ قطعه را بنیاد مستضعفان برعهده دارد که متاسفانه هنوز شروع نکرده و اشخاص حقیقی و حقوقی که قصد داشتند از طریق کنسرسیوم حضور پیدا کنند مقدور نشده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها