بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بهره‌‎برداری از ۸۳ پروژه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای

کد خبر: 39793 Print This Post
۱۲ بهمن ۱۳۹۱ | ۰۸:۴۱
بهره‌‎برداری از ۸۳ پروژه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای

http://www.bananews.ir/رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به اجرای ۸۳ پروژه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، گفت: این پروژه ها با اعتبار ۳۳۱ میلیارد و ۸۳۷ میلیون تومان به بهره‌برداری می رسد.

به گزارش بنانیوز (Bananews.ir) شهریار افندی ‌زاده در گفتگو با مهر با بیان اینکه ۸۳ پروژه راهداری و حمل و نقل جاده ای در دهه فجر افتتاح می شود، گفت: این پروژه ها با اعتبار ۳۳۱ میلیارد و ۸۳۷ میلیون تومان به بهره برداری می رسد.

وی به تکمیل و بهره‌برداری از ۱۷ مجتمع خدماتی – رفاهی اشاره کرد و افزود: چهار شعبه مرکز مدیریت راه‌ها در کشور با صرف ۱۰ میلیارد ریال اعتبار مورد بهره برداری قرار می گیرد و در حال حاضر ۲۷ استان کشور به سامانه مدیریت راه‌ها مجهز هستند.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تصریح کرد: ۱۵ تقاطع همسطح و غیرهمسطح با صرف ۷۱۵ میلیارد ریال اعتبار تکمیل و افتتاح می شود همچنین از ۵ سیستم توزین در حال حرکت با اعتبار ۱۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال بهره برداری می شود.

افندی زاده خاطر نشان کرد: ۳۹۰ کیلومتر راه به سیستم‌های ثبت سرعت غیرمجاز با اعتبار ۶۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال مجهز شدند و ۲ مرکز معاینه فنی خودرو سنگین با اعتبار ۸ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال ونیزازطریق سرمایه گذاری بخش خصوصی ساخته شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: ۱۹ طرح دیگر مرتبط درحوزه راهداری وحمل ونقل جاده ای نیز انجام شده است که در ایام دهه فجر به بهره برداری می رسد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها