بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۴ فروردین، ۱۳۹۷ | Saturday, 24 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

۶۰ کیلومتر از آزاد راه همدان – ساوه بهره برداری شد

کد خبر: 3 Print This Post
۲۶ آبان ۱۳۸۹ | ۲۳:۲۲
۶۰ کیلومتر از آزاد راه همدان – ساوه بهره برداری شد

 

 ۶۰ کیلومتر از آزاد راه همدان – ساوه با حضور وزیر راه و ترابری به بهره برداری رسید.

 

به گزارش خبرنگار مهر در همدان، وزیر راه و ترابری ظهر سه شنبه در مراسم بهره برداری از این طرح با بیان اینکه برای اجرای این پروژه یک هزار میلیارد ریال هزینه شده است، افزود: در حال حاضر ۳۵۷ پروژه راهسازی در استان همدان در دست اجراست.

حمید بهبهانی بکارگیری روش های نوین در راه سازی توسط مهندسین مشاور را ضروری دانست و افزود: این امر باعث سرعت کار و استفاده بهینه از منابع می شود.

وی اظهار داشت: تا پایان امسال ۳۰ کیلومتر باقیمانده از فاز نخست آزاد راه ساوه به همدان نیز به بهره برداری می رسد.

بهبهانی افزود: آزاد راه همدان – ساوه ۱۷۵ کیلومتر طول دارد و شامل دو فاز ساوه – دخان به طول ۹۰ کیلومتر و دخان – همدان به طول ۸۵ کیلومتر است.

همچنین با حضور وزیر راه و ترابری قطعه اول بزرگراه رزن- آوج به طول ۱۲کیلومتر به بهره برداری رسید.

حمید بهبهانی در مراسم بهره برداری از این پروژه که عملیات اجرایی آن از سال ۸۶ آغاز شده و برای اجرای آن بیش از ۷۶ میلیارد ریال هزینه شده است، گفت: گسترش شبکه های حمل و نقل در کشور توسعه، تکامل و شکوفایی اقتصادی و اجتماعی منطقه را به دنبال دارد.

حمید بهبهانی اظهار داشت: در تمامی نقاط کشور فعالیت های موثری در زمینه راه و ترابری و بخشهای زیرساختی در حال انجام است.

وزیر راه بهره برداری طرح آزاد راه رزن را در کاهش سوانح جاده ای تاثیر گذار دانست و تاکید کرد: توجه به شانه خاکی راه ها و تفاوت ارتفاع جاده از زمین مجاور در کاهش واژگونی خودروها بسیار تاثیر گذار است.

مدیر کل راه و ترابری استان همدان نیز گفت: بیش از ۳۵۰ طرح راه سازی در استان همدان فعال است که با بهره برداری از این طرح ها شاهد روان تر شدن ترافیک و کاهش سوانح پرخطر در استان خواهیم بود.

میر کمال الدین میر جعفریان افزود: ۳۴۱ طرح از ۳۵۷ طرح راه سازی استان همدان مربوط به راه های روستایی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها