بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۶ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Thursday, 26 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

افتتاح چهار پروژه در راه و ترابری خاش

کد خبر: 2949 Print This Post
۲۰ دی ۱۳۸۹ | ۱۲:۰۸
افتتاح چهار پروژه در راه و ترابری خاش

www.BanaNews.irرئیس اداره راه و ترابری شهرستان خاش گفت: در دهه فجر امسال چهار پروژه در اداره راه و ترابری شهرستان خاش افتتاح و بازگشایی می شود.

به گزارش بنانیوز به نقل از آریا، بهروز معینی مقدم اظهار داشت: افتتاح باند دوم محور خاش- ایرانشهر به طول ۵۰ کیلومتر و اعتبار ۲۲۰۴۰۰ میلیون ریال، افتتاح قطعه یک گوهرکوه- بزمان، ۱۰ کیلومتر با اعتبار۱۱۵۴۳۴ میلیون ریال و افتتاح جاده خاش – سراوان به طول سه کیلومتر و اعتبار ۱۵۵۶۲ میلیون ریال از جمله پروژه های قابل افتتاح در دهه مبارک فجر در اداره راه و ترابری خاش است.

وی ادامه داد: بازگشایی راه روستایی گرز- تاجان(سنگان) با اعتبار ۱۵۰۰ میلیون ریال از دیگر پروژه های دهه فجر امسال است.

رئیس اداره راه و ترابری خاش اضافه کرد: عملیات احداث راه اصلی باند دوم خاش – سراوان و احداث راه اصلی محور گوهرکوه- بزمان از سال ۸۶ شروع شده است که در ایام الله دهه فجر مورد بهره برداری قرار می گیرند.

وی گفت: در هفته دولت امسال نیز چهار پروژه از محل اعتبارات ملی و استانی در حوزه استحفاظی راه و ترابری شهرستان خاش افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

معینی مقدم بیان کرد: با افتتاح پروژه های فوق، بیش از ۲۰ روستا از نعمت جاده و راه بهره مند شدند.

وی با بیان اینکه تا قبل از دولت نهم و دهم وضعیت محورهای روستایی این شهرستان آن طور که باید مطلوب نبود، گفت: با روی کار آمدن دولت نهم و دهم اقدامات بسیار خوبی در زمینه راه های روستایی انجام شده که رضایت و شادی بسیاری از مردم منطقه را در پی داشته است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها