بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 19 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

محور شمشک به دیزین در استان تهران تا اطلاع ثانوی مسدود است

کد خبر: 2679 Print This Post
۱۸ دی ۱۳۸۹ | ۰۸:۴۵
محور شمشک به دیزین در استان تهران تا اطلاع ثانوی مسدود است

www.BanaNews.irمرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد: محور شمشک به دیزین در استان تهران تا اطلاع ثانوی مسدود و دیگر محورهای ارتباطی کشور باز و رفت و آمد در آنها عادی و روان است.

گزارش روز پنجشنبه مرکز مدیریت راه‌های کشور حاکی است، بر اساس آمار دریافتی از ۱۸۴ دستگاه ترددشمار در سطح راه‌های کشور در ۱۲ ساعت گذشته(۱۲ نیمه شب تا ۱۲ ظهرامروز)، متوسط سرعت تردد در کل شبکه ارتباطی کشور بیش از ۸۰ کیلومتر در ساعت بوده است.

در دوره زمانی مذکوردر مجموع ۴۶۱هزار و ۴۶۸ دستگاه خودرو در سطح راه‌های دارای ترددشمار رفت‌و آمد داشته‌اند که ۲۹ هزار و ۹۸۴ مورد آن مربوط به محورهای ورودی تهران و ۳۳ هزار و ۶۴۳ مورد آن مربوط به محورهای خروجی تهران است.

همچنین، در مدت یادشده ساعت اوج تردد از ۱۱ تا ۱۲ روز جاری با ۷۹ هزار و ۷۸۹ مورد تردد و کمترین تردد در ساعت پنج تا شش با ۲۰ هزار و ۱۱۸ مورد عبور و مرور بوده است.

در این میان، سهم عبور و مرور وسایل نقلیه سنگین در کل شبکه‌ راه‌های کشور در ۱۲ ساعت یادشده بیش از ۴۳ درصد بوده و محورهای یزد – میبد و ساوه – سلفچگان (قدیم) بترتیب با ۸۰ و ۷۸ درصد بیشترین سهم تردد وسایل نقلیه در میان تمام مسیرهای ارتباطی کشور را بخود اختصاص داده اند.

منبع:ایرنا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها