بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۲ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

سال آینده عملیات ساخت راه دسترسی مسیرکلاردشت به طالقان آغاز می شود

کد خبر: 26170 Print This Post
۲۳ اسفند ۱۳۹۰ | ۱۰:۱۷
سال آینده عملیات ساخت راه دسترسی مسیرکلاردشت به طالقان آغاز می شود

http://www.bananews.ir/مشاور استاندار و رییس کارگروه امور زیربنایی و اقتصادی مازندران از آغاز عملیات ساخت راه دسترسی مسیر کلاردشت به طالقان در سال آینده خبر داد.

به گزارش بنانیوز  (BanaNews.ir) مهران مصطفایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: برای عملیاتی شدن این طرح، سرمایه گذاری حدود ۷۰ میلیون یورویی در بودجه سال آینده پیش بینی شده است.

وی اظهار داشت: این طرح در ماه جاری در جلسه ای به امضای استانداران مازندران و البرز رسید و پس از تقدیم به هیات دولت، مصوب شد.

مصطفایی طول مسیر بازگشایی این محور را حدود یکصد کیلومتر اعلام کرد و افزود : با ساخت این راه که از منطقه ونداربن کلاردشت آغاز می شود ، حدود ۱۵۰ کیلومتر مسیر این محور کاهش می یابد.

وی ادامه داد: عملیاتی شدن این طرح، نقش بسیاری موثری در تحولات اقتصادی غرب مازندران دارد و موجب تسهیل در رفت و آمد طالقانی های مقیم این مناطق می شود.

بخش کلاردشت چالوس با جمعیت دستکم ۴۰ هزار نفر واقع درغرب مازندران سالانه پذیرای میلیون ها گردشگرداخلی و خارجی است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها