بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 19 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

آغاز طرح نوروزی راه و ترابری از ۱۵ اسفند

کد خبر: 25448 Print This Post
۱۰ اسفند ۱۳۹۰ | ۰۷:۴۷
آغاز طرح نوروزی راه و ترابری از ۱۵ اسفند

http://www.bananews.ir/مدیرکل راه و ترابری استان تهران با بیان اینکه طرح نوروزی از ۱۵ اسفند ماه آغاز می‌شود، گفت: ارایه خدمات به خصوص برای مبادی خروجی شهر تهران و مسافرانی که به شهرهای شمالی کشور و مشهد مقدس می‌روند، ارایه می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) فریبرز واحدی در گفتگو با مهر اظهار داشت: طرح نوروزی راه و ترابری استان تهران از ۲۵ اسفندماه تا ۱۵ فروردین اجرا می شود و باتوجه به حجم قابل توجه مسافرت های نوروزی امیدواریم ایمنی و و افزایش رضایت کاربران جاده ای را داشته باشیم.

مدیرکل راه و ترابری استان تهران افزود: مردم در ایام نوروزی ترجیح می دهند تا بیشتر از حمل و نقل جاده ای استفاده کنند معمولا در این ایام سال، ما حجم قابل توجهی از مسافرت ها را داریم بنابراین نیاز به برنامه ریزی خاصی داریم و تمام تیم های عملیاتی، کنترلی در جاده ها حاضر می شوند.

وی با بیان اینکه در جاده ها علاوه بر اینکه از طریق تیم های راهداری کنترل می شود خدمات به مسافران ارایه می دهیم، گفت: ارایه خدمات به خصوص برای مبادی خروجی شهر تهران و مسافرانی که به شهرهای شمالی کشور و مشهد می روند ارایه می شود.

واحدی تصریح کرد: استفاده از سیستم های حمل و نقل هوشمند، تجهیز راهدارخانه ها و مانیتتورنیگ جاده ها، آماده سازی راه ها، تجدید خط کشی و دیگر موارد و همچنین اتمام پروژه های ناتمام از سیاست های اداره کل راه و ترابری است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها