بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۲ خرداد، ۱۳۹۷ | Wednesday, 23 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

اختصاص ۱۲۰ هزار میلیارد ریال برای توسعه زیربنایی امور حمل و نقل کشور

کد خبر: 2511 Print This Post
۱۵ دی ۱۳۸۹ | ۰۷:۵۴
اختصاص ۱۲۰ هزار میلیارد ریال برای توسعه زیربنایی امور حمل و نقل کشور

www.BanaNews.irمعاون وزیر راه و ترابری گفت: از محل منابع حاصل از هدفمندی یارانه‌ها در طی یک سال ۱۲۰هزار میلیارد ریال برای توسعه زیربنایی امور حمل و نقل کشور اختصاص می‌یابد.

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری فارس ، مسعود رهنما شامگاه سه‌شنبه در حاشیه آغاز عملیات آزاد راه سراب ـ بستان‌آباد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بخشی از منابع حاصل از طرح هدفمند کردن یارانه‌ها در اختیار مردم قرار می‌گیرد تا هزینه‌های خود را مدیریت کنند و بخش دیگر آن به توسعه امور زیربنایی و زیرساخت‌های حمل و نقل اختصاص می‌یابد.

مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور ادامه داد: در برنامه جدیدی که تدوین شده است احداث زیرساخت‌های حمل و نقل ریلی و سرمایه‌گذاری در این بخش در اولویت قرار گرفته است.

معاون وزیر راه با اشاره به میزان ریالی منابع حاصل از قانون هدفمند کردن یارانه‌ها افزود: پیش‌بینی شده است که از محل اجرای این قانون ۱۲۰ تا ۲۳۰ هزار میلیارد ریال برای سرمایه‌گذاری در توسعه حمل و نقل ریلی کشور اختصاص یابد و مقرر شده است که طی یک سال ۱۲۰ هزار میلیارد ریال از محل یارانه‌ها پرداخت شود.

رهنما در مورد مدت زمانی که برای توسعه زیرساخت‌ها و اختصاص منابع حاصل از یارانه‌ها به بخش حمل و نقل در نظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: بعد از هشت سال که تمام زیرساخت‌های حمل و نقل کشور به طول کامل و اصولی تکمیل شد، این منابع در بخش‌های دیگر هزینه می‌شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها