بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 24 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

برای رفع نقاط پرحادثه جاده یاسوج سی سخت۵۰ میلیاردریال اعتبازنیاز است

کد خبر: 249 Print This Post
۰۷ آذر ۱۳۸۹ | ۰۹:۱۵
برای رفع نقاط پرحادثه جاده یاسوج سی سخت۵۰ میلیاردریال اعتبازنیاز است

رئیس اداره راه و ترابری شهرستان بویراحمد گفت: برای مرتفع سازی ۱۰ نقطه پرحادثه موجود در جاده سی سخت به یاسوج ۵۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

به گزارش سرویس اقتصادی آریا به نقل از روابط عمومی اداره کل راه وترابری استان کهگیلویه وبویراحمد، بیت الله محرابی در حاشیه بازدید از این نقاط اظهار داشت: دو نقطه حساس از این ۱۰ نقطه تا ۱۰ روز آینده آسفالت و در صورت تامین اعتبار مابقی نیز تا ابتدای سال ۹۰ به بهره برداری می رسد.

وی با اشاره به اینکه حذف این نقاط در تسهیل حمل و نقل جاده یاسوج به سی سخت بسیار موثر است، افزود: با حذف این نقاط مسافت فعلی با ۳۵ کیلومتر به ۲۸ کیلومتر کاهش خواهد یافت.

وی همچنین در خصوص جاده پادنا سی سخت، افزود: تاکنون ۱۵میلیارد ریال برای آسفالت ۱۲ کیلومتر از این جاده هزینه شده که چهار کیلومتر دیگر نیز خاکی است.

محرابی ابراز داشت: برای تکمیل این جاده در حوزه دنا نیاز به پنج میلیارد ریال اعتبار دیگر وجود دارد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها