بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 26 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بزرگراه بندرعباس – سیرجان ۹۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد

کد خبر: 20437 Print This Post
۲۸ آبان ۱۳۹۰ | ۰۹:۲۴
بزرگراه بندرعباس – سیرجان ۹۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد

http://www.bananews.ir/مدیر کل راه و ترابری استان هرمزگان گفت: بزرگراه بندرعباس -سیرجان که از جمله مصوبات مهم دور اول سفر هیات دولت به این استان بوده تاکنون ۹۰درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) خداداد مقبلی در دیدار از قطعه پنجم و در دست ساخت این طرح با اعلام این مطلب افزود: تاکنون دو هزار میلیارد ریال برای اجرای این طرح هزینه شده است. وی میزان اعتبار مورد نیاز برای تکمیل این طرح را ۹۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد. مقبلی گفت: با بهره‌برداری از این طرح عظیم معضل ترافیکی این مسیر و مبادی ترانزیتی که نقش مهمی در تقویت بنیه اقتصادی کشور دارد برطرف و ترافیک روانی را در آینده شاهد خواهیم بود. وجود بندر بزرگ و تجاری شهید رجایی درغرب بندرعباس سبب ایجاد این محور ترانزیتی با ترافیک سنگین شده است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها