بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۳ فروردین، ۱۳۹۷ | Friday, 23 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

آغاز عملیات بازسازی ابنیه فنی محور کندوان

کد خبر: 20337 Print This Post
۲۵ آبان ۱۳۹۰ | ۰۷:۵۹
آغاز عملیات بازسازی ابنیه فنی محور کندوان

http://www.bananews.ir/معاون راهداری راه و ترابری مازندران از آغاز عملیات تعمیر و مرمت ابنیه فنی، در محور ارتباطی و تاریخی کندوان با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) عباس علی نجفی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: راه ساخته شده و تحت بهره برداری با گذشت زمان و با توجه به شرایط جوی و طبیعی، حجم آمد و شد، بارهای وارده و مشخصات فنی و اجرایی اولیه، نیاز به نگهداری و رفع خرابی دارد.

وی تصریح کرد: این اداره کل در راستای برنامه ها و اهداف خود در زمینه مرمت و بازسازی ابنیه های فنی محورهای استان، اقدامات گسترده ای را در دستور کار خود داشته که از جمله آنها می توان به تعمیر و مرمت ابنیه های محور کندوان شامل دیوار ضامن، دیوار حایل و احداث جانپناه و حفاظ های سنگی اشاره کرد.

معاون راهداری راه و ترابری مازندران با اشاره به اختصاص پنج میلیارد ریال برای اجرای عملیات مرمت محور کندوان افزود: در حال حاضر عملیات تعمیر و مرمت ابنیه های کیلومتر ۲۵ تا ۵۰ محور فوق در دستور کار قرار گرفته است.

طول محور ارتباطی و تاریخی کندوان ( چالوس کرج ) ۱۵۰ کیلومتر بوده که از این مقدار ۷۷٫۵ کیلومتر در حوزه استحفاظی مازندران قرار دارد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها