بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 26 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

برخورداری ۳۲ روستای شهرستان سقز از راه روستایی آسفالته

کد خبر: 19766 Print This Post
۰۹ آبان ۱۳۹۰ | ۰۸:۳۲
برخورداری ۳۲ روستای شهرستان سقز از راه روستایی آسفالته

http://www.bananews.ir/مدیر کل راه و ترابری کردستان گفت: با اتمام عملیات اجرایی راه روستایی محور چهار راه چاپان تا مولان‌آباد در شهرستان سقز، ۳۲ روستای این مسیر از راه روستایی آسفالته بهره‌مند شدند.

به گزارش بنانیوز (Bananews.ir) مهندس عطاءالله قادری، این طرح را یکی از طرح‌های بسیار مهم به لحاظ طول مسیر و میزان روستا و خانوار بهره‌مند دانست و افزود: اجرای این طرح تاثیر مثبتی بر اقتصاد منطقه دارد. وی گفت: عملیات اجرایی این طرح با اجرای عملیات خاکی،‌ تکمیل ابنیه فنی، شن‌ریزی لایه اول و دوم و همچنین آسفالت کل مسیر به طول ۳۵ کیلومتر تمام شده و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است. قادری با اشاره به صرف اعتبار ۶۰ میلیارد ریال در این طرح گفت: با بهره‌برداری از این طرح تعداد ۳۲ روستای واقع در مسیر با جمعیتی بالغ بر ۲۰ هزار نفر از نعمت راه روستایی مناسب و بهسازی شده برخوردار شدند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها