بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

افزایش سود اوراق مشارکت تا پایان پاییز

کد خبر: 19722 Print This Post
۰۸ آبان ۱۳۹۰ | ۰۸:۰۷
افزایش سود اوراق مشارکت تا پایان پاییز

http://www.bananews.ir/معاون وزیر راه و شهرسازی از افزایش سود اوراق مشارکت خبر داد و گفت: قصد داریم از منابع حاصل از فروش اوراق مشارکت، بخش عمده‌ای از زیربناهای حمل و نقل را کشور را بسازیم.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) احمد صادقی – معاون وزیر راه و شهرسازی، در گفتگو با ایسنا اظهار کرد: بخش مهمی از اعتبارات حمل و نقل کشور در سال جاری بنا به تصمیم مجلس شورای اسلامی و مجوز دولت از طریق فروش اوراق مشارکت تامین می‌شود.

وی با بیان این‌که چهار هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت را برای توسعه‌ی زیرساخت‌های حمل ونقل کشور به فروش می‌رسانیم، تصریح کرد: بنا بود این اوراق تا پایان مهر ماه به فروش رسد، اما از آنجا که فروش اوراق توسط وزارت نیرو موفق نبود، به دنبال بسته پییشنهادی بودیم تا حضور مردم را پررنگ‌تر کنیم.

مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور با بیان این‌که موضوع را در شورای ملی پول و اعتبار مطرح کردیم، اظهار کرد:‌ سود اوراق مشارکت از ۱۶ درصد به ۱۷ درصد افزایش یافت و بحث بازخرید از طریق فرابورس حذف شد.

وی ابراز امیدواری کرد که تا پایان پاییز سال جاری اوراق مشارکت به فروش برسد و بخش عمده‌ای از زیربناهای حمل ونقل کشور از محل منابع آن توسعه یابد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها