بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 25 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بهسازی راه‌های روستایی کردستان

کد خبر: 18639 Print This Post
۱۳ مهر ۱۳۹۰ | ۰۸:۰۷
بهسازی راه‌های روستایی کردستان

http://www.bananews.irمدیرکل راه و ترابری استان کردستان بهسازی راه‌های روستایی را یکی از برنامه‌های اصلی این اداره کل دانست و گفت: اکنون در شهرستان‌های مرزی سقز و بانه چندین طرح بهسازی راه روستایی در دست اقدام است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) عطاءالله قادری به بهسازی راه روستایی آخکند، یازیبلاغی در شهرستان سقز به عنوان یکی از این طرح‌ها نام برد و گفت: با بهره‌برداری از این طرح هشت روستای این منطقه از راه مناسب برخوردار می‌شوند.

وی گفت: با بهره‌برداری از این پروژه هشت روستا با بیش از ۲۱۰ خانوار از نعمت راه روستایی بهسازی شده برخوردار خواهند شد. قادری افزود: در صورت تامین به موقع اعتبار لازم و بهره‌برداری از پروژه شش روستای مسیر با بیش از ۱۷۰ خانوار از نعمت راه روستایی بهسازی شده برخوردار خواهند شد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها