بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۳ فروردین، ۱۳۹۷ | Friday, 23 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

افتتاح تقاطع غیر همسطح زرین شهر- شهرکرد

کد خبر: 18103 Print This Post
۰۴ مهر ۱۳۹۰ | ۰۸:۰۰
افتتاح تقاطع غیر همسطح زرین شهر- شهرکرد

http://www.bananews.ir/تقاطع غیر همسطح زرین شهر-شهرکرد با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای افتتاح شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) این تقاطع غیر همسطح که در ضلع جنوبی کارخانه ذوب آهن اصفهان واقع شده با همکاری اداره کل راه و ترابری استان اصفهان و شرکت سهامی ذوب آهن احداث شده است.

عشایری، رییس اداره کل راه و ترابری استان اصفهان در آیین افتتاح این تقاطع با اشاره به اینکه در ضلع جنوبی کارخانه ذوب‌آهن تردد زیاد وسایل نقلیه باعث ایجاد ترافیک سنگین می‌شد، گفت: هزینه اجرای پروژه مذکور بالغ بر ۲۴ میلیارد ریال بود که به

میزان یک سوم از سوی اداره راه و ترابری و دو سوم از سوی شرکت ذوب آهن تامین شد.

در ادامه معاون وزیر راه و شهرسازی کشور نیز با اشاره به اینکه یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های وزارت راه و شهرسازی تامین ایمنی جاده‌هاست، اذعان کرد: عوامل زیادی در این مساله دخیلند.

عامل انسانی و وسیله نقلیه از جمله این عوامل هستند. شهریار افندی‌زاده با بیان اینکه قانون برنامه پنجم توسعه بر کاهش ۱۰ درصدی تلفات جاده‌ای تاکید دارد، گفت: در ۵ ماهه اول سال ۹۰ در حمل و نقل برون‌شهری با کاهش معادل سیزده و نیم درصدی در این حوزه نسبت به مدت مشابه سال ۸۹ روبه‌رو بوده‌ایم.

وی با تاکید بر اینکه اصفهان به دلیل قرار گرفتن در یک موقعیت مرکزی در حمل و نقل عمومی کشور از اهمیت زیادی برخوردار است، تصریح کرد: بیش از ۲۳ درصد آزادراه‌های کشور و بالغ بر ۱۰ درصد بزرگراه‌ها در استان اصفهان واقع است. بنابراین انجام پروژه‌های مربوط به حمل‌ونقل عمومی در این استان باید مورد توجه قرار گیرد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها