بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۴ خرداد، ۱۳۹۷ | Friday, 25 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بهره برداری از پروژه اتصال ‌آزاد‌راه همت به کرج تا مهرماه

کد خبر: 15216 Print This Post
۰۴ مرداد ۱۳۹۰ | ۰۶:۵۸
بهره برداری از پروژه اتصال ‌آزاد‌راه همت به کرج تا مهرماه

مدیرکل‌ راه و ترابری استان تهران از اتصال ‌آزاد‌راه همت به کرج تا ابتدای مهرماه سال جاری خبر داد.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) جعفر صادقی اشتهاردی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: این آزادراه، معارضان شخصی و نظامی داشت و برای رفع این مشکل، حدود هفت ماه زمان برای به بهره برداری رسیدن آن از دست رفت.

وی با اشاره به وضعیت معارضان این پروژه افزود: ‌قطعه اول این آزادراه که به طول ۵٫۵ کیلومتر است، معارضانش اغلب باغدارانی بودند که در همان روزهای اول با آنها توافق شد.

این مسئول گفت: ‌قطعه ‌ای از این آزاد‌راه که ساخت آن در حیطه اختیارات وزارت راه ‌و ترابری بود نیز در قسمت کوهستانی قرار داشت؛ بنابراین عملیات اجرایی آن مشکل و نیازمند اختصاص زمان کافی بود.

وی ادامه داد: قطعه اول که مربوط به اداره کل راه و ترابری استان تهران است، تا مهرماه سالجاری آسفالت خواهد شد.

این پروژه با کمبود اعتبار مواجه نیست

صادقی عنوان کرد: اجرای این پروژه بیش از ۱۱۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد تا تمامی مراحل عملیاتی آن به اتمام برسد و خوشبختانه با کمبود اعتبار مواجه نیست.

وی با اشاره به برطرف شدن مشکل معارضی پادگان شهید انارکی افزود: در ابتدای مسیر این آزادراه، نقطه اتصال شهرداری تهران(انتهای همت) به اداره کل راه و ترابری استان تهران پادگان دیگری به نام پادگان شهید محمدی نیز وجود دارد.

مدیرکل راه استان تهران یادآور شد: مسئولان راه استان در حال رایزنی با مسئولان این پادگان هستند تا قسمتی از دیوار این مکان را که در حوزه این آزادراه است، برداشته و حدود ۳۰۰ متر عقب نشینی کنند.

وی اضافه کرد: درقطعه دیگر این آزاد راه که در استان البرز و شهرستان کرج است، مشارکت ‌گذار در حال پیگیری در وزارتخانه است تا ادامه کار به وی واگذار شود.

صادقی گفت: برای اطلاع از پیشرفت عملیات اجرایی این آزادراه هر هفته، روزهای یکشنبه جلسه‌ ای در اداره کل راه و ترابری استان تهران و یا کارگاه پروژه با حضور مشاور، پیمانکار و همه عوامل اجرایی برگزار می ‌شود و تمامی جزئیات مطرح و بررسی می شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها