بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Monday, 21 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بهره برداری از ۱۰۰ کیلومتر راه در استان سمنان

کد خبر: 15096 Print This Post
۰۲ مرداد ۱۳۹۰ | ۱۱:۰۶
بهره برداری از ۱۰۰ کیلومتر راه در استان سمنان

۲۰ www.BanaNews.irکیلومتر از بزرگراه میامی -جاجرم و ۴۰ کیلومتر از راه اصلی زیدر – بیارجمند و نزدیک به ۴۰ کیلومتر از پروژه کمربندی دامغان و شاهرود دراستان سمنان با حضور وزیر راه و شهرسازی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی نیکزاد در مراسم افتتاح محور زیدر – بیارجمند در شاهرود گفت: برای اجرای پروژه‌های راهسازی , فرودگاه , هواشناسی و ریلی در استان سمنان،۹۲۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است.

وزیر راه و شهرسازی، افزود: پروژه کمربند بزرگراهی دامغان با هزینه ۱۸۵ میلیارد ریال و به طول ۱۸ کیلومتر و عرض ۱۱ متر احداث شده است.

براساس این گزارش ساخت این مسیر که مشتمل بر ۸۶ دستگاه ابنیه فنی و دو باند رفت و برگشت است تاثیر بسزایی در توسعه زیرساختهای راههای استان سمنان و بهبود عبور و مرور به ویژه زائران بارگاه ملکوتی حضرت علی ابن الرضا (ع) دارد.

همچنین باند دوم کمر بندی شاهرود به طول ۱۶ کیلومتر و عرض ۱۱متر با هزینه ۱۲۰میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی افتتاح و به بهره برداری رسید.

همچنین ۳۰ کیلومتر از بزرگراه میاندشت – عباس آباد شاهرود نیز به صورت نمادین در سفر امروز وزیر راه و شهر سازی افتتاح شد. این بزرگراه با هزینه ۱۸۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی افتتاح شد.

در ادامه سفر وزیر راه و شهرسازی ۲۰ کیلومتر از بزرگراه میامی -جاجرم با عرض ۱۱متر با هزینه ۵۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی افتتاح و به بهره برداری رسید.

نیکزاد در سفر یک روزه خود به استان سمنان و شهرستان شاهرود ۴۰ کیلومتر از راه اصلی زیدر – بیارجمند را افتتاح و از پروژه بهسازی و نوسازی محور شاهرود – میاندشت نیز بازدید کرد.

وی همچنین از واحدهای مسکن مهر در شهرهای شاهرود، دامغان، سمنان و گرمسار بازدید و روند اجرایی این طرحها را مورد بازدید و بررسی قرار می دهد.

بازدید از بیمارستانهای ۲۲۰ و ۱۶۰ تختخوابی سمنان و دامغان و نیز بیمارستان گرمسار از دیگر برنامه های وزیر راه و شهرسازی به استان سمنان است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها