بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۳۰ خرداد، ۱۳۹۷ | Wednesday, 20 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کندی پیشرفت راه ارتباطی اردبیل – زنجان

کد خبر: 11551 Print This Post
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۰۶:۴۱
کندی پیشرفت راه ارتباطی اردبیل – زنجان

عملیات اجرایی راه ارتباطی اردبیل – زنجان که از سال ۸۷ آغاز شده تاکنون ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مدیرکل راه و ترابری استان اردبیل در بازدید از پروژه راهسازی «کلور» ـ «درام» در شهرستان خلخال گفت: در حال حاضر ۵۳ کیلومتر از این پروژه اجرا شده است.

محمد کریم هدایتی هزینه برآورد شده برای این پروژه را ۴۲۰ میلیارد ریال بدون هزینه‌‌‌‌های ارزیابی مسیر عنوان کرد و افزود: عدم تخصیص اعتبارات مناسب برای این پروژه عمده‌ترین دلیل در کندی روند اجرایی آن بوده است. وی با اشاره به اهمیت این پروژه در توسعه ارتباط زمینی استان به سایر استان‌های همجوار گفت: این پروژه به عنوان راه اصلی، پس از بهره‌برداری شهرستان خلخال را از محور «کلور» به «درام» در استان زنجان و از این طریق به منجیل متصل خواهد کرد.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها