بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

احداث بزرگراه تبریز- سهند امسال به پایان می رسد

کد خبر: 10844 Print This Post
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۱۱:۵۱
احداث بزرگراه تبریز- سهند امسال به پایان می رسد

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی از پایان پروژه احداث بزرگراه تبریز – شهر جدید سهند تا پایان امسال خبر داد .www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ‘علیرضا منادی’ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تملک مسیر تبریز – سهند که بخشی از آن در مالکیت سپاه بود به پایان رسیده و تاکنون  ۲۰۰میلیارد ریال از محل بودجه استانی و ملی برای ساخت این بزرگراه هزینه شده است .

وی گفت :برای ادامه عملیات اجرایی این پروژه نیز ۲۰۰ میلیارد ریال از بودجه پارسال و ۳۰۰ میلیارد ریال نیز در سالجاری تخصیص یافته است.

منادی افزود: با نظر مساعد علی نیکزاد وزیر مسکن و سرپرست وزارت راه و ترابری با برطرف شدن دوگانگی سازمان های متولی ،عملیات اجرایی و ساخت این بزرگراه با جدیت بیشتری انجام می شود.

این پروژه به دو قطعه تقسیم شده ،قطعه اول به طول هشت کیلومتر توسط مسکن و شهرسازی در حال اجرا می باشد و قطعه دوم ۱۴ کیلومتر بوده که مسوولیت اجرایی آن را وزارت راه و ترابری بر عهده دارد.

بزرگراه تبریز- سهند در مجموع ۲۲ کیلومتر بوده که تملک و مقدمات ساخت آن از چند سال پیش آغاز شده که از دو سوی سهند و تبریز در حال اجراست.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها