بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۲۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 18 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

پایان دوره سرپرستی نیکزاد در وزارت‌راه

کد خبر: 10763 Print This Post
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۰۵:۳۰
پایان دوره سرپرستی نیکزاد در وزارت‌راه

مهلت سه ماهه سرپرستی علی نیکزاد در وزارت‌راه امروز به پایان می‌رسد.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی نیکزاد ۱۸ بهمن‌ماه سال گذشته و درست ۶ روز بعد از استیضاح وزیر راه و رای منفی نمایندگان مجلس به ادامه حضور بهبهانی در وزارت‌راه-۱۲بهمن- از رییس‌جمهور برای سرپرستی وزارت راه حکم گرفت.

به این ترتیب امروز زمان قانونی نیکزاد برای حضور در وزارت راه در مقام سرپرست به پایان می‌رسد. هر چند برخی می‌گویند زمان سرپرستی وی در وزارت راه از همان روز استیضاح محاسبه می‌شود، اما حتی اگر این فرضیه هم درست باشد، امروز این حکم به پایان ‌رسیده است.

در حال حاضر مسوولان در دولت معتقدند علی نیکزاد مدتی است که نه در قالب سرپرست بلکه در قالب وزیر دو وزارتخانه راه و مسکن مشغول به کار است، اما نمایندگان مجلس می‌گویند برای آنکه نیکزاد به عنوان وزیر وزارتخانه ادغام شده بخواهد مشغول به کار شود باید ابتدا از مجلس رای اعتماد بگیرد، چون نیکزاد تاکنون فقط برای وزارت مسکن از طرف نمایندگان مجلس حائز شرایط شناخته شده است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها