بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۳ فروردین، ۱۳۹۷ | Friday, 23 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

گزارش ادغام وزارتخانه‌ها تا پایان هفته به رییس‌جمهور ارائه می‌شود

کد خبر: 10039 Print This Post
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۰۷:۰۸
گزارش ادغام وزارتخانه‌ها تا پایان هفته به رییس‌جمهور ارائه می‌شود

www.BanaNews.irمعاون نوسازی و تحول اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور از بررسی موضوع ادغام وزارتخانه‌ها در جلسه‌ هفته آینده هیات دولت و آماده‌شدن گزارش کارگروه‌های تخصصی این موضوع تا پایان هفته جاری برای ارائه به رییس جمهور خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) احمد بزرگیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، درباره‌ ادغام وزارتخانه‌ها اظهار کرد: در این باره دو کارگروه تشکیل شده که ادغام وزارتخانه‌های راه و مسکن در یکدیگر و بازرگانی و صنایع را در یکدیگر در دستور کار قرار دارد و بررسی می‌کنند.

وی اظهار کرد: این کارگروه‌ها از هفته‌ گذشته کار خود را آغاز کردند و تا پایان هفته جاری گزارش خود را به رییس‌جمهور ارائه می‌کنند.

به گفته‌ وی موضوع ادغام وزارتخانه‌ها هفته آینده در هیات دولت مطرح خواهد شد.

بزرگیان افزود: شرح وظیفه و خدمات وزارتخانه‌های جدید باید به تصویب مجلس برسد که پس از بررسی در جلسه‌ هیات دولت در قالب یک لایحه به مجلس ارائه خواهد شد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها