بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ممانعت از ورود قطارهای ایتالیایی حامل مهاجران به فرانسه

کد خبر: 9457 Print This Post
۳۰ فروردین ۱۳۹۰ | ۰۷:۱۰
ممانعت از ورود قطارهای ایتالیایی حامل مهاجران به فرانسه

مقامات فرانسوی برای جلوگیری از ورود مهاجران آفریقایی به این کشور، به طور موقت از ورود قطارهای ایتالیایی جلوگیری کردند.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از ایسنا، قطارهای ایتالیایی در مرز فرانسه ساعتها متوقف شدند و این مسئله موجب طرح شکایت رسمی از سوی ایتالیا شد اگرچه خدمات این قطارها مجددا از سر گرفته شد.

ایتالیا، فرانسه را با دادن اجازه اقامت موقت به هزاران مهاجر تونسی به خشم آورد. این اجازه‌ها به آنها امکان می‌دهد آزادانه به بسیاری از کشورهای اروپایی سفر کنند.

ایتالیا و سایر کشورهای اروپایی به طور فزاینده نسبت به مهاجرت از شمال آفریقا بدنبال ناآرامی سیاسی در این منطقه، نگران بوده‌اند. ایتالیا و فرانسه اوایل ماه جاری موافقت کردند برای جلوگیری از سیل ورود هزاران نفر از تونس، مصر و لیبی گشتهای دریایی و هوایی آغاز کنند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها