بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۴ تیر، ۱۳۹۷ | Monday, 25 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

افتتاح رو گذر شمس آباد دامغان

کد خبر: 8771 Print This Post
۲۲ فروردین ۱۳۹۰ | ۰۸:۱۹
افتتاح  رو گذر شمس آباد دامغان

www.BanaNews.irمدیر کل راه آهن شمال شرق کشور گفت: عملیات ساخت رو گذر شمس آباد دامغان که ازسال۸۶ آغازشده بود با اعتبار یک میلیارد و۳۰۰ هزار تومان و پس از انجام آخرین مراحل تعهد شده افتتاح شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمد صادق برزنونی ـ مدیرکل راه آهن شمال شرق ـ در خصوص اهمیت ساخت روگذرها گفت: یکی از نقاط بحرانی وخطر ساز در راه آهن تقاطع‌های جاده و ریل است و راه آهن با ساخت روگذرها و زیرگذرهایی از این دست، افزایش ضریب ایمنی تردد مردم و وسایل نقلیه را فراهم می کند.

وی همچنین افزود: چندین پروژه تبدیل گذر همسطح به غیر همسطح در این اداره کل وجود دارد که کار ساخت آنها شروع شده ولی متاسفانه پس از انجام درصدی کار تقریبا متوقف شده است.

مدیر کل راه آهن شمالشرق گفت:انتظار می رود مسئولان استانی با انجام تمهیدات لازم موانع موجود رفع شود تا برای ادامه ساخت این پروژه‌ها اقدام شود.

به گزارش بنانیوز به نقل از ایسنا، مدیرکل راه آهن شمال شرق با بیان این که پروژه‌های کارخانه قند شاهرود و گذر سعد آباد از جمله ی این پروژه‌های ناتمام است تصریح کرد: مهمترین عوامل ادامه نیافتن ساخت این گذرگاهها، بحث تملک اراضی یا واگذاری اراضی در تصرف در محدوده اجرای این پروژه ها است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها