بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۴ تیر، ۱۳۹۷ | Monday, 25 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

وزیر مسکن در ساختمان ۱۵ طبقه‌ وزارت راه مستقر شد

کد خبر: 5214 Print This Post
۲۰ بهمن ۱۳۸۹ | ۱۱:۴۲
وزیر مسکن در ساختمان ۱۵ طبقه‌ وزارت راه مستقر شد

www.bananews.irعلی نیکزاد وزیر مسکن و شهرسازی و سرپرست وزارت راه و ترابری در ساختمان ۱۵ طبقه‌ وزارت راه ( شهید دادمان) واقع در بلوار آفریقا مستقر شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)به نقل از مهر، علی نیکزاد که دوشنبه هفته جاری با حکم رئیس جمهوری با حفظ سمت – وزیر مسکن و شهرسازی- سرپرست وزارت راه و ترابری منصوب شده، امروز چهارشنبه در ساختمان شهید دادمان واقع در بلور آفریقا مستقر شده است.

تمامی معاونان وزارت راه و ترابری امروز در نشست مشترکی با حضور سرپرست وزارت راه و ترابری شرکت کرده اند. گفته می شود یکی از ماموریتهای ویژه رئیس جمهوری به نیکزاد، فراهم کردن زمینه های پیوند وزارتخانه های مسکن و راه و ترابری است.

با انتخاب وزیر مسکن به عنوان سرپرست وزارت راه، در واقع ادغام دو وزارتخانه مسکن و راه و ترابری از مدیران کلید خورده و احتمالا این دو مجموعه تا اوایل بهار سال آینده کاملا به هم پیوند می‌خورند. در این میان، احتمال الحاق بخش شهرسازی وزارت مسکن به وزارت کشور هم وجود دارد.

به گزارش مهر، دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری اخیرا از برنامه دولت برای کاهش وزارتخانه ها از ۲۱ به ۱۷ وزارتخانه خبر داده و گفته است: این کار در راستای برنامه پنجم توسعه انجام خواهد شد.

احمدی نژاد برنامه ادغام وزارتخانه ها را با ادغام وزارت راه و ترابری با وزارت مسکن و شهرسازی آغاز خواهد کرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها