بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ اسفند، ۱۳۹۶ | Tuesday, 20 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مشکل سیستم فروش بلیت راه آهن در ساعات اولیه پیش فروش‌ها

کد خبر: 44150 Print This Post
۰۶ خرداد ۱۳۹۲ | ۱۰:۴۷
مشکل سیستم فروش بلیت راه آهن در ساعات اولیه پیش فروش‌ها

http://www.bananews.ir/پیش فروش بلیت قطارهای مسافری که قرار بود از امروز ساعت ۱۰ صبح از طریق سامانه جامع برنامه ریزی و نظارت بر فروش بلیت قطار راه آهن انجام گیرد، هنوز آماده پاسخگویی به متقاضیان نیست.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سامانه جامع برنامه ریزی و نظارت بر فروش بلیت قطار راه آهن که قرار بود از ساعت ۱۰ صبح امروز، فروش بلیت را آغاز کند هنوز آماده پاسخگویی به متقاضیان نیست و تاکنون بلیتی از این سامانه به فروش نرفته است.

براین اساس شرکت راه آهن اعلام کرده بود که دور جدید پیش فروش بلیت های قطار از ساعت ۸ صبح امروز برای شرکت رجا و از ۱۰ صبح برای دیگر شرکت های حمل و نقل مسافری ریلی از طریق سامانه جامع برنامه ریزی و نظارت بر فروش بلیت قطار راه آهن آغاز می شود.

بلیت های عرضه شده برای کلیه قطار های مسافری داخلی و حد فاصل ۱۱ خرداد تا ۱۰ تیرماه است، ضمن آنکه فروش بلیت قطارهای بین المللی از روز گذشته ساعت ۱۰صبح آغاز شده است.

از ابتدای طرح این سامانه، برخی از کارشناسان از عدم کارایی سیستم و نبود فروش اینترنتی برای خرید بلیت از طریق این سامانه گلایه کرده بودند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها