بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۵ فروردین، ۱۳۹۷ | Sunday, 25 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

سفر ریلی بیش از ۳۰۰۰ نفر به استانبول

کد خبر: 42545 Print This Post
۱۹ فروردین ۱۳۹۲ | ۰۵:۵۹
سفر ریلی بیش از ۳۰۰۰ نفر به استانبول

http://www.bananews.ir/مدیر کل راه‌آهن شمال‌غرب از جابه‌جایی بیش از ۳۵۱ هزار مسافر در ایام نوروز امسال از طریق قطار خبر داد و گفت: بیش از ۳۰۰۰ مسافر از طریق قطارهای بین‌المللی به مقصد استانبول سفر کرده‌اند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمدرضا قربانی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن بیان اینکه بیشترین مسافر جابه‌جا شده توسط راه‌آهن شمال‌غرب از زمان اجرای طرح نوروزی به تعداد ۱۲۰ هزار و ۷۶ نفر به مقصد استان‎های تهران و آذربایجان‌شرقی بوده است، گفت: این در حالی است که تعداد مسافران نوروزی جابه‌جا شده در سال‌جاری توسط راه‌آهن شمال‌غرب نسبت به مدت مشابه سال گذشته از رشد هفت درصدی برخوردار بوده است.

وی از جابه‌جایی بیش از ۳۰۰۰ مسافر از طریق قطارهای بین‌المللی به مقصد استانبول ترکیه خبر داد و تصریح کرد: کاهش تأخیر در حرکت قطارهای نوروزی امسال از اقدامات صورت گرفته برای جلب رضایت مسافران بود که مدت زمان حرکت تأخیر قطارها از مبدأ دو دقیقه بود و همین امر باعث استقبال چشم‌گیر مسافران نوروزی از ناوگان حمل و نقل عمومی ریلی استان شد.

این مسئول با تأکید بر اینکه ۲۲۸ هزار و ۷۲ نفر از مجموع مسافران جابه‌جا شده در حوزه استحفاظی راه‌آهن شمال‌غرب انجام گرفته است، اظهار کرد: این در حالی است که اینترنت پرسرعت نیز در ایستگاه‌های راه‌آهن زنجان، میانه، قزوین و مراغه برای استفاده مسافران نوروزی راه‌اندازی شده بود که طبق نظرسنجی‌های به عمل آمده، این مهم مورد استقبال مسافران قرار گرفت.

مدیرکل راه‌آهن شمال‌غرب خاطرنشان کرد: طی چند سال اخیر اقبال مردم برای استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی ریلی افزایش یافته است و این نشان‌دهنده ایمنی بالای این ناوگان برای مسافرت است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها