بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۴ خرداد، ۱۳۹۷ | Friday, 25 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

نیمی از ظرفیت قطارهای نوروزی رجاء خالی است

کد خبر: 42082 Print This Post
۲۲ اسفند ۱۳۹۱ | ۱۰:۱۸
نیمی از ظرفیت قطارهای نوروزی رجاء خالی است

www.BanaNews.irهنوز بلیت نزدیک به نیمی از ظرفیت صندلی قطارهای رجاء خریداری نشده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) فروش اینترنتی بلیت‌های رجاء برای نوروز ۹۲ از ششم اسفند ماه آغاز شد و تا کنون ۱۶۶ هزار و ۵۷۷ بلیت از طریق این سامانه فروخته شده است.

فروش حضوری بلیت‌ قطارهای رجاء که از هفتم اسفند آغاز شده تا ۱۲ ظهر امروز، ۶۳۷ هزار و ۱۶۹ بلیت به این شیوه فروخته شده است.

در مجموع تا ظهر امروز از مجموع یک میلیون و ۵۴۲ هزار و ۳۶۰ صندلی قطارهای نوروزی رجاء ۸۰۳ هزار و ۷۴۶ بلیت فروخته شده و کمتر از نیمی از ظرفیت قطارهای رجاء برای فروش باقی مانده است.

در حال حاضر ۷۳۸ هزار و ۶۱۴ صندلی قطارهای نوروزی رجاء خالی است.

در بین مسیرهای رجاء بیشترین تقاضای خرید برای مسیرهای منتهی به مشهد یا به مبدأ مشهد بوده است.

آنچه همواره مسئولان بر آن تاکید دارند، این است که مردم سفرهای خود را در طول روزهای تعطیلات نوروز تقسیم کنند و تنها به روزهای خاصی برای رفت و آمد بسنده نکنند تا به این ترتیب خرید بلیت و یافتن صندلی خالی آسان‌تر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها